Haber

Çanakkaleliler Yenimahalle’de İftar Etti

Ramazan’da vatandaşları iftar sofralarında buluşturmak Yenimahalle BelediyesiÇanakkale Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına ev sahipliği yaptı.

Yenimahalle Belediyesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ferudun Güngör, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kartal, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu, CHP Ankara Milletvekili Adayları Gamze Taşcıer ve Umut Akdoğan. , Aylin Yaman, Çanakkale Kültür ve Dayanışma Derneği Lideri Mehmet Ali Atay ve çok sayıda Çanakkaleli katıldı.

Programda Çanakkale halkına seslenen Önder Yaşar, “Sizinle bu sofrada bulunmaktan onur duyduğumu belirtmek isterim. Ramazan ayı birlik, beraberlik ve hoşgörü ayıdır. Üç yıldır Ramazan’ı coşkuyla yaşayabildik. İki yıldır pandemiyle, bu yıl 11 ilimizde çok büyük bir depremle mücadele ettik. Onbinlerce vatandaşımızı yaşadık ve kaybettik. Birlik ve beraberlik içinde nice güzel Ramazanları yaşamanızı diler, Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı şimdiden kutlarım” dedi.

Çanakkale Kültür ve Dayanışma Derneği Lideri Mehmet Ali Atay, “Yenimahalle Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına katılımınız için teşekkür ederim. Bu güzel ev sahipliği için Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkür ediyorum.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu